Ciągłość prowadzenia prac

Ciągłość prowadzenia prac


Budujemy
Twój
komfort


W Agral Trade dbamy o ciągłość prowadzenia prac budowlanych, aby zapewnić naszym klientom pełną terminowość realizowanych wraz z nami inwestycji.

Jako generalny wykonawca zajmujemy się kompleksową realizacją robót oraz powiązanymi z nimi czynnościami.

Dbamy między innymi o ciągłość dostaw ważnych materiałów, ciągłość prowadzenia prac – także w nocy i w weekendy, bezpieczeństwo na budowie. Odpowiednio planujemy harmonogramy prac, aby zrealizować wszystkie planowane roboty w jak najkrótszym czasie.

Dzięki temu możemy zapewnić punktualną realizację inwestycji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!Ciągłość prowadzenia prac – zakres usług

Na ciągłość prowadzenia prac budowlanych wpływa szereg czynników.

Idealną sytuacją jest brak jakichkolwiek przestojów, dzięki czemu prace mogą przebiegać według ustalonego harmonogramu budowy, a także zakończyć się we wcześniej wyznaczonym terminie satysfakcjonującym inwestora.

Aby uzyskać pełną terminowość prac, kładziemy duży nacisk na właściwe zagospodarowanie wszystkich robót oraz związanych z nimi czynności.

Zajmujemy się między innymi:
• formalnościami dotyczącymi procesu inwestycyjnego
• zamawianiem i dostawą materiałów budowlanych
• właściwym przygotowaniem placu budowy
• współpracą ze sprawdzonymi specjalistami
• planowaniem prac – także w nocy i w weekendy
• ciągłą koordynacją budowy pod kątem BHP
• aktywną współpracą z inwestorem
• systematycznym raportowaniem postępów prac
• aktualizacją harmonogramów prac

Nasza firma posiada duże doświadczenie w ramach realizacji prac budowlanych zarówno w charakterze wykonawcy generalnego, jak również w koordynacji oraz zarządzaniu procesami budowy. Także uczestniczymy w poszczególnych etapach prac – ziemnych, konstrukcyjnych, instalacyjnych.Przygotowanie placu budowy

Usuwamy przeszkody naturalne, w tym drzew oraz krzewy, przeprowadzamy prace wyburzeniowe istniejących na terenie obiektów, wykonujemy prace ziemne związane z wyrównaniem terenu, wykopy oraz innego rodzaju roboty.

Przygotowanie placu budowy


Realizacja procesu inwestycyjnego

Wykonujemy prace związane z przeprowadzeniem inwestycji budowlanej, w tym między innymi prace ziemne, konstrukcyjne oraz instalacyjne. Zawsze uwzględniamy przedstawione przez klienta terminy oraz poruszamy się w ramach wyznaczonego budżetu.

Realizacja procesu inwestycyjnego


Analiza dokumentacji projektowej

Jako doświadczona firma budowalna możemy zasugerować naszym klientom optymalne rozwiązania, które pozwalają na zrealizowanie inwestycji z naciskiem na jej najwyższą jakość. Dobór właściwych rozwiązań w realizacji projektu ma znaczenie!

Analiza dokumentacji projektowej


Koordynacja procesu budowy

Dzięki wsparciu naszego zespołu kierowniczego prace mogą przebiegać zgodnie z założeniami projektowymi, a także z naciskiem na spełnienie uzgodnionych terminów zakończenia inwestycji oraz pełne bezpieczeństwo pod względem BHP.

Koordynacja procesu budowyZarządzanie dostawami materiałów

Koordynujemy transport tak, aby wszystkie niezbędne materiały mogły zostać dostarczone na miejsce w odpowiednich terminach, dzięki czemu wszystkie prace mogą postępować zgodnie z harmonogramem, co redukuje ryzyko przestojów.

Zarządzanie dostawami materiałów


Monitorowanie i raportowanie postępów

Na bazie prowadzonego przez nas monitoringu zapewniamy także dostęp do bieżących informacji dotyczących postępu według harmonogramu oraz jakości prac umożliwia kontrolę realizacji inwestycji. Uwzględniamy wszystkie prowadzone czynności.

Monitorowanie i raportowanie postępów


Aktualizacja harmonogramu prac

Nasi specjaliści stale dbają o to, aby prace postępowały zgodnie z ustalonym harmonogramem, lecz zdajemy sobie sprawę z tego, że na procesy budowlane wpływa wiele zmiennych. Właśnie dlatego służymy również usługami aktualizacji harmonogramów.

Aktualizacja harmonogramu prac


Przewidywanie i eliminowanie ryzyka

Pracownicy narażeni są wówczas na szereg czynników szkodliwych. W efekcie to właśnie w branży budowlanej dochodzi do największej liczby wypadków przy pracy. Wobec tego przestrzeganie przepisów BHP posiada szczególne znaczenie.

Przewidywanie i eliminowanie ryzykaWprowadzanie elastycznych zmian

Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że wymagania dotyczące realizowanej inwestycji mogą płynnie się zmieniać. Właśnie dlatego nasza oferta podąża za oczekiwaniami klienta, aby zapewniać mu całkowitą satysfakcję z efektów prac inwestycyjnych.

Wprowadzanie elastycznych zmian


Ciągłość prowadzenia prac

Dbamy między innymi o ciągłość dostaw ważnych materiałów, ciągłość prowadzenia prac – także w nocy i w weekendy, bezpieczeństwo na budowie. Odpowiednio planujemy harmonogramy prac, aby zrealizować wszystkie planowane roboty.

Ciągłość prowadzenia prac


Przygotowanie inwestycji do odbioru

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zdajemy sobie sprawę z tego, że klientom zależy na szybkim oraz sprawnym odbiorze inwestycji przez odpowiednie służby. Właśnie dlatego nasze usługi obejmują również przygotowanie inwestycji do odbioru końcowego.

Przygotowanie inwestycji do odbioru


Gwarancja usunięcia usterek

Jednocześnie stale kładziemy nacisk na spełnienie indywidualnych wymogów inwestorów, aby wykonane przez nas obiekty mogły całkowicie odzwierciedlać ich potrzeby i zapewniać pełną satysfakcję z prac realizowanych wraz z nami. Dlatego usuwamy usterki.

Gwarancja usunięcia usterekJesteśmy godną zaufania firmą, która postawi Twój wymarzony dom od fundamentów po dach...

Przewidywanie i eliminowanie ryzyka na budowie
Monitorowanie i raportowanie postępów budowlanych
Analiza budowlanej dokumentacji projektowej
Renowacja zabytków Toruń Bydgoszcz

Zarządzanie dostawami materiałów budowlanych

Zawsze kładziemy nacisk na punktualne prowadzenie wszystkich zleconych nam czynności, dzięki czemu możemy wyeliminować ryzyko przestojów w budowie oraz zapewnić inwestorowi punktualne oddanie inwestycji do użytkowania.

Nasze kompleksowe wsparcie w powyższym zakresie powoduje, że możemy zachować ciągłość prowadzenia prac budowlanych.

W razie wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności lub też w przypadku zmian zgłoszonych przez inwestora szybko reagujemy, aby zminimalizować potencjalne przestoje oraz ryzyko związane z wydłużeniem czasu prac.

Nasi specjaliści w dziedzinie budownictwa zawsze pozostają do dyspozycji i mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące świadczonych przez nas usług. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub online, aby umówić się na spotkanie.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

Ciągłość prowadzenia prac


Wynajmij nas!